Product selection (0)
Part Number
The Product Selection is empty
 
 
Product Search
 Partnumber   Keywords
› Actuators › Electric Actuators › Directional Control Valves › Airline Equipment › Fittings and Tubing › Vacuum Products › Fluid Control Equipment › Sensors and Switches › Static Control › Temperature Control Equipment › High Vacuum Products › Clean Room Products
  Quick contact
  Locations
  Rate this page
  E-mail this page
  Print this page
SMC Türkiye Hakkında
     
Pnömatikde dünya lideri olan SMC´firması kendi iştiraki olan Türkiye ofisini çok yakın bir zaman önce faaliyete geçirmiştir. SMC´açtığı Türkiye ofisi ile gelişmekte olan Türkiye pazarının ihtiyaçlarını daha iyi anlamak, müşteriler ile daha güçlü iletişim kurarak istekleri yerinde karşılamak ve SMC´nin sahip olduğu küresel bilgi birikimi ve tecrübeyi Türk kullanıcıları ile paylaşmayı hedeflemektedir.
 
    İletişim E-Mailleri
Genel Bilgi
Satış
İş Müracatı


Phone :
Fax :
info@smcpnomatik.com.tr
satis@smcpnomatik.com.tr
insankaynaklari@smcpnomatik.com.tr
Gülbahar Caddesi Aydın Plaza No:9/4
Güneşli 34212 Istanbul / Turkey
+90 212 489 0 440
+90 212 489 0 437

Türkiye, başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada hızla artan bir öneme sahiptir. Makina imalat, otomotiv, gıda ve içecek, elektronik, tekstil vb pek çok alanda geniş bir kullanımı olan pnömatik malzemeler, SMC´nin sahip olduğu yüksek ürün ve hizmet kalitesinde Türk kullanıcılara sunulmaktadır.
 
1959 yılında Japonya´da kurulan SMC´firması, pnömatik alanında %32´lık küresel pazar payı hedefine dünya genelinde açtığı kendi iştirakleri ile ulaşmıştır. Uluslararası pazara 1967 yılında Avustralya´da açtığı kendi şirketi ile giren firma, dünyanın önemli pek çok ülkesinde açtığı kendi şirketleri ile günümüzde 82 ülkede 400 lokasyona erişmiştir. SMC´, Amerika, Avrupa ve Asya´nın tüm büyük ülkelerinde oluşturduğu küresel servis ağı ile dünya pazarına dönük tükenmeyen kararlılığını göstermektedir.

SMC´ürünleri; 12.000 temel ürün ve 700.000´den fazla ürün çeşitliliği ile, pazardaki trendi en iyi şekilde yansıtmaktadır. SMC´nin eşsiz üretim sistemi, yüksek kalite, düşük maliyet ve kısa teslim süresini sağlamaktadır.
   
  
Japonya´nın yanı sıra, ABD, Avrupa ve Çin´de açılan teknik merkezler ile küresel bir mühendislik ağı oluşmuştur.  1.360 deneyimli mühendisten oluşan SMC´Araştırma-Geliştirme merkezi, müşterilerin özel ihtiyaçları için hızlı çözümler sunabilmektedir.

SMC´dünya çapında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en ileri pnömatik teknolojisi ile otomasyonu desteklemektedir.
 

  Mobile site  |   Site Map  |   Copyright 2015  |   Disclaimer/Privacy Policy