Product selection
×

Go to details
Part number

My account

×

SMC Automation OÜ on avatud, kuid seoses jätkuva COVID-19 viiruse ohuga palume oma visiite eelnevalt kokku leppida vastava müügiinseneriga

SMC Automation OÜ müügiinseneride kontakte leiate meie kontaktide lehelt.

Kauba toimetame kohale Omniva kullerteenusega ning kauba väljastamine meie kontorist toimub vaid eelneval kokkuleppel.

Küsimuste korral palume pöörduge meie telefonile + 372 651 0379 või kirjutage e-mailile  info@smcee.ee

Püsige terved!

SMC Automation OÜ

  • Laki 4
    10621 Tallinn
    Tel: +372 651 0370
    E-post: info@smcee.ee
  • +372 651 0379

Meie meeskond:

Eduard Sauks
Tegevjuht, Juhatuse liige
Tel: +372 651 0374
Mob: +372 5058 430
E-post: eduard@smcee.ee
Aleksandr Trummal
Müügijuht
Mob: +372 5814 3535
E-post: aleksandr@smcee.ee

 

Valeria Serebrjanski
Operatsioonide juht/
Andmekaitse koordinaator
Tel: +372 651 0370
E-post: valeria@smcee.ee

 

Nikita Berlinberg
Müügijuht, Balti Riikide Hulgi- ja Jaemüüük
Mob: +372 526 5864
E-post: nikita@smcee.ee

Ellen Parik
Koolitus- ja Tehnikaspetsialist / Müügiinsener
Mob: +372 5553 9297
E-post: ellen@smcee.ee

 

Sulev Lindlaan
Müügiinsener
Tel: +372 651 0373
Mob: +372 505 7088
E-post: sulev@smcee.ee
Indrek Reimann
Müügiinsener
Mob: +372 5089 404
E-post: indrek@smcee.ee
Veiko Vainküla
Müügiinsener
Tel: +372 651 0372
Mob: +372 5648 1930
E-post: veiko@smcee.ee
Kaupo Jõemets
Müügiinsener
Mob: +372 58700 268
E-post: kaupo@smcee.ee
Mihkel Teppan
Müügiinsener
Mob: +372 5377 7498
E-post: mihkel@smcee.ee
Martin Paigelkaln
Müügiinsener
Mob: +372 551 0203
E-post: martin@smcee.ee
Tähe 127a -208a,
50113, Tartu
Marko Põldoja
Müügiinsener
Mob: +372 526 1066
E-post: marko@smcee.ee
Rägavere tee 35,
44312 Rakvere

Send us your question

Fill in the below and we will make sure it gets to the right person

Not valid
Not valid
Not valid
Not valid

* Fields marked with an asterisk are mandatory fields

General declaration of conformity

I hereby accept that the data collected previously for the purposes of processing my query using the SMC contact form are processed in accordance with the data protection policty