Product selection
×

Go to details
Part number

My account

×

SMC Automation OÜ on avatud, kuid seoses jätkuva COVID-19 viiruse ohuga palume oma visiite eelnevalt kokku leppida vastava müügiinseneriga

SMC Automation OÜ müügiinseneride kontakte leiate meie kontaktide lehelt.

Kauba toimetame kohale Omniva kullerteenusega ning kauba väljastamine meie kontorist toimub vaid eelneval kokkuleppel.

Küsimuste korral palume pöörduge meie telefonile + 372 651 0372 või kirjutage e-mailile  info@smcee.ee

Püsige terved!

SMC Automation OÜ

  • Laki 4
    10621 Tallinn
    Tel: +372 651 0370
    E-post: info@smcee.ee
  • +372 651 0372

Meie meeskond:

Aleksandr Trummal
Müügijuht
Mob: +372 5814 3535
E-post: aleksandr@smcee.ee

Valeria Serebrjanski
Operatsioonide juht,
Andmekaitse koordinaator
Tel: +372 651 0370
E-post: valeria@smcee.ee

 

Veiko Vainküla
Laospetsialist
Tel: +372 651 0372
Mob: +372 5648 1930
E-post: veiko@smcee.ee

Ellen Parik
Koolitus- ja Tehnikaspetsialist,  Müügiinsener
Mob: +372 5553 9297
E-post: ellen@smcee.ee

Kaupo Jõemets
Müügiinsener
Mob: +372 58700 268
E-post: kaupo@smcee.ee

 

Indrek Lagle
Müügiinsener
Mob: +372 5422 0305
E-post: indrek@smcee.ee

 

 

Marko Põldoja
Müügiinsener
Mob: +372 526 1066
E-post: marko@smcee.ee
Rägavere tee 35,
44312 Rakvere

 

 
 

 

 

 

 

 

Send us your question

Fill in the below and we will make sure it gets to the right person

Not valid
Not valid
Not valid
Not valid

* Fields marked with an asterisk are mandatory fields

General declaration of conformity

I hereby accept that the data collected previously for the purposes of processing my query using the SMC contact form are processed in accordance with the data protection policty