Výber prvkov
×

Ísť na "Obsah košíka"
Objednávací kód

Môj účet

×

Vitajte v SMC !

Výrobný závod SMC Vyškov

Oslavujeme 10. výročie!

Náš výrobný závod vo Vyškove dosiahol svoje prvé okrúhle výročie. Pred 10 rokmi, konkrétne 7. decembra 2011, bola zo závodu SMC vo Vyškove odoslaná prvá objednávka! V súčasnosti je spoločnosť SMC Vyškov dôležitým členom globálnej výrobnej siete, ktorá zabezpečuje stabilné, udržateľné a neprerušované dodávky vysokokvalitných výrobkov po celom svete. V súlade s plánom kontinuity podnikania (BCP) spoločnosti SMC Corporation sa sortiment a objem výrobkov vyrábaných v závode vo Vyškove z roka na rok výrazne zvyšuje.

Je to pre nás česť a zodpovednosť zároveň. A je to určite zaslúžené vyznamenanie, pretože od spustenia výroby pred 10 rokmi závod vo Vyškove vykazuje výborné výsledky, vysokú produktivitu a kvalitu výroby s mnohými úspešnými projektmi na zvýšenie efektívnosti a hospodárnosti. To by nebolo možné bez profesionality a osobného nasadenia každého člena tímu.

Produkty vyrábané vo Vyškove

Historické míľniky

Slová našich kolegov Procházkových

Ing. Pavel Procházka | Sales expert, Electronic & Life Science industry SMC CZ

Od doby, když jsem v roce 1997 nastupoval do společnosti SMC jako prodejní technik se zaměstnaneckým osobním číslem č. 4, uběhla pěkná řádka let. Po zaškolení v Rakousku v SMC Korneuburg jsem začínal nabízet a prodávat pneumatické prvky současným i potenciálním zákazníkům v rozsahu katalogu C1 a C3.

Celá řada věcí se však od té doby do současnosti hodně změnila. Původní papírové katalogy nahradily katalogy digitální na webových stránkách, fax nahradil mail, značně se rozšířil sortiment pneumatických i nepneumatických prvků. Vlivem posledních událostí s koronavirem se změnila i komunikace se zákazníkem, a to z osobních návštěv na telekonference a videokonference. Nicméně nic nenahradí osobní kontakt se zákazníkem, na který jsme byli zvyklí.

Byl jsem téměř u prvopočátků budování obchodu firmy v ČR a po celou tuto dobu vnímám naši společnost SMC jako zdravou a se silnou podporou a zázemím, neustálou inovací a nabídkou nových prvků pro všechny segmenty trhu. Moje současná práce je spojená hlavně s elektronickým průmyslem a Life Science. Vidím zde obrovský potenciál využití nejenom standardních pneumatických prvků, ale hlavně procesních prvků pro čisté plyny, kapaliny a chemikálie, vysoké vakuum a chladicí jednotky pro regulaci teploty. Díky této široké škále leckdy unikátních výrobků a znalosti našich odborníků patří mezi mé klíčové zákazníky mezinárodní firmy působící v elektronickém, polovodičovém a Life Science průmyslu.

Naše produkty jsou navrhovány v souladu se snižováním emisí oxidu uhličitého, energetické náročnosti a inovativních řešení, což společnost SMC staví do pozice světového lídra v oblasti průmyslové automatizace, a můžeme tím zákazníkům nabídnou plnohodnotnou produktovou podporu a neustálý vývoj.

Ing. Pavel Procházka | Sales expert, Electronic & Life Science industry SMC CZ

Karel Procházka | Purchasing Specialist SMC

Společnost SMC je spojena s mým životem díky mému otci takřka od dětství. Tehdy bylo sídlo v IBC centru v Brně a nová budova v Brně – Králově Poli se teprve rýsovala. V 16 letech jsem začal více poznávat společnost, portfolio výrobků a firemní kulturu. To vše díky brigádám, školním praxím a výpomoci ve skladu a administrativě. Po tuto dobu jsem často slýchal o plánech výstavby nového výrobního závodu.

V roce 2015 jsem se dozvěděl o nové pozici a neváhal jsem tuto příležitost využít. Osud tomu tak chtěl a i já se stal součástí SMC komunity. V listopadu 2021 tomu je již 6 let, co jsem zaměstnán ve strategickém nákupu. Za tuto příležitost jsem nesmírně vděčný, ve firmě funguje perfektní kolektiv, nálada a sladěné smýšlení. Tím je zaměření na zákazníka, kvalitu našich výrobků a skvělý zákaznický servis. Na vedení společnosti nejvíce oceňuji individuální přístup ke každému zaměstnanci, možnost seberozvoje
a reálné zaměření na jeho spokojenost. K tomu nespočet benefitů, ze kterých si každý vybere to své. Na mé pozici je pro mne důležitý důraz na neustálý profesní růst. Každý den je jiný, člověk se musí učit novým věcem a neupadne do stereotypu.

Karel Procházka | Purchasing Specialist SMC

Vratislav Staněk | riaditeľ výrobného závodu

Jsem hrdý na tým, který se podařilo okolo našeho projektu sestavit a který všechna očekávání nejen plní, ale přidává i něco navíc. „Úspěch je dosažen lidmi, energií, kterou vyzařují, chováním, kterým se prezentují.“

Brožúra k 10. výročiu výrobného závodu SMC Vyškov

Chcete sa dozvedieť viac o meste Vyškov a jeho aktivitách? K tomuto špeciálnemu výročiu sme pripravili brožúru, v ktorej nájdete množstvo zaujímavých tém od vývoja závodu, našich výrobkov až po príbehy našich kolegov.

Mohlo by Vás tiež zaujímaž